Nabídka práce

Vítáme každého, kdo svůj profesní růst chce spojit s realizací našich cílů.

IT SPECIALISTA/KA JUNIOR

Baví Vás práce s informačními technologiemi? Rád/a byste se ve svých znalostech dále rozvíjel/a? Toužíte najít upatnění ve stabilní nadnárodní společnost? ANo? Pak čtěte dále:

Do našeho IT teamu hledáme nového parťáka nebo parťačku na pozici IT specialista/ka junior.

Vaším úkolem bude:

- zajišťování údržby a oprav HW/SW

- technická podpora uživatelů firmy v běžném denním provozu / HELPDESK/

- po zaškolení pohotovostní podpora mimo pracovní dobu

- správa informačních systémů a oprávnění na platformě Microsoft (ADS, Exchange)

- instalace nového HW a SW dle potřeb

 Za to od Vás očekáváme:

- SŠ/VŠ vzdělání, nejlépe technického směru

- IT Angličtina slovem i písmem, ideálně úroveň B1(mírně pokročilá)

- znalost problematiky HW

- zkušenosti s prostředím MS Windows 7, 10 ; MS Office 2010, 2007

- výhodou bude orientace v TCP/IP

- komunikativnost, smysl pro týmovou práci

- řidič skupiny B - aktivní řidič

- možnost nastoupit co nejdříve velkou výhodou

 Na oplátku Vám můžeme nabídnout:

- stabilní zaměstnání, příjemné pracovní prostředí a fajn kolegy

- rozmanitou a zajímavou práci

- dobré finanční ohodnocení včetně bonusů

- podporu jazykového vzdělávání

- mobilní telefon a nástroje IT

- dotované kvalitní stravování v areálu společnosti

- benefity zaměřené na sport, kulturu a volný čas

- zkrácenou pracovní dobu (37,5 hodiny / týden), pružnou pracovní dobu

- pracoviště v blízkosti centra, vlakového a autobusového nádraží

Své životopisy prosím zasílejte na adresu sitroval@gamex.viscofan.com

TECHNIK R&D

Hledáme posilu do týmu R&D

Náplň práce:

- vývoj nových produktů
- optimalizace současných receptur a výrobků na základě potřeb zákazníků
- testování nových vstupních materiálů
- převod požadavků zákazníků do vlastností produktů¨

Požaduje:
- VŠ technologického nebo chemickotechnologického směru (zaměření na zpracování polymerů výhodou)
- min. 3 roky praxe ve vývoji plastových produktů (především extruze) výhodou
- zkušenost s technologií a procesem zpracování plastů (především s výrobou plastových filmů) výhodou
- znalost polymerních a analytických technik plastových výrobků (termická, mechanická a reologická analýza) výhodou
- Aj na úrovni min. B2 (slovem i písmem), ŠJ nebo NJ výhodou
- ŘP sk. B výhodou

Nabízíme:
- zázemí silné mezinárodní společnosti
- dobré finanční ohodnocení
- podporu při relokaci
- možnost osobního i profesního růstu
- motivační systém
- mobilní telefon

Nástup možný ihned.

Své životopisy, prosím, zasílejte na adresu sitroval@gamex.viscofan.com v anglickém a českém jazyce.

Pokud zde nenaleznete nabídku, která by Vás zaujala, neváhejte nás prosím kontaktovat.

Děkujeme.

Jméno:
Příjmení:
Mail:
Životopis:
Text:
Kontrolní otázka: 2 + 2 =
Potvrzení *

* Potvrzení
Potvrzuji, že údaje uvedené v tomto dotazníku a přiložených souborech jsou pravdivé a přesné. Odesláním dotazníku souhlasím v souladu se zákonem č. 101/200 Sb. O ochraně osobních údajů s tím, aby data, která jsem poskytl/a společnostem Viscofan CZ s.r.o. a Gamex CB s.r.o., zůstala až do odvolání uložena v databázi těchto firem. Údaje jsou určeny jen pro případné jednání o uzavření pracovního poměru u těchto společností. Poskytnuté osobní údaje nesmí být bez mého souhlasu poskytnuty třetí straně.